Centrum Rolnicze Wilków

telefon: +48 575 620 670
e-mail: sklep@crwilkow.pl

PROCAM – DYSTRYBUTOR ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN, Z KTÓRYM ODNIESIESZ SUKCES!

Profesjonalna dystrybucja środków ochrony roślin, nasion i nawozów rolniczych to jeden z filarów działalności naszej firmy. Wybierając PROCAM jako partnera dla swojego gospodarstwa, możesz jednak liczyć na znacznie więcej niż na stabilną, natychmiastową dostępność oraz szeroką ofertę produktów niezbędnych w prowadzeniu gospodarstwa.

TWÓJ ZAUFANY PARTNER I DORADCA
Tym, z czego jesteśmy szczególnie dumni i co najbardziej cenią współpracujący z nami rolnicy, jest doradztwo agronomiczne na najwyższym poziomie. Dzięki znajomości regionalnej specyfiki gospodarstw, aktualnych wyzwań w ochronie upraw i agrotechnice, tworzymy realne oraz opłacalne rozwiązania zgodne z zasadami zrównoważonego rolnictwa. Bezpośredni kontakt z naszym agronomem pozwoli Ci na szybkie podjęcie decyzji i dobranie optymalnych środków do warunków panujących na Twoich polach.

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO Z ROLNICTWEM
W PROCAM wierzymy, że postęp w rolnictwie możliwy jest przede wszystkim dzięki aktualnej wiedzy. Dzielimy się nią chętnie z rolnikami, dzięki czemu mogą oni angażować w produkcję mniejsze fundusze i osiągać szybki wzrost dochodowości upraw. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w dążeniu do własnego rozwoju bazujemy na rozwoju biznesu naszych partnerów.

CZAJKA Środki Ochrony Roślin

CZAJKA Środki Ochrony Roślin W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment środków chwastobójczychgrzybobójczych, insektycydów, akarycydów, środków do zwalczania szkodników magazynowych, regulatorów wzrostu, desykantów, zapraw nasiennych oraz nawozów. Nasza Firma współpracuje z Firmą PROCAM dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakoś naszych produktów przy zachowaniu bardzo dobrych cen.

Nawozy:

W ofercie nawozów znajdują się wszystkie dostępne na rynku krajowym i światowym nawozy mineralne i organiczne. Poprzez nawozy mineralne rozumiemy grupy azotowepotasowefosforowewieloskładnikowewapno nawozowe w formach węglanowych i tlenkowych lub ich mieszaninach, a także nawozy specjalistyczne do produkcji warzyw, owoców, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych. W ofercie znajdują się także rolnicze nawozy specjalistyczne, które w swoim składzie posiadają także żywe organizmy w postaci grzyba i bakterii, których głównym celem jest poprawa życia biologicznego gleby, a co pozwala na mineralizację składników z form nie przyswajalnych, a gromadzonych w glebie przez lata.

 • CALKORIUM® Zwiększa odporność roślin na warunki stresowe powodowane przez przymrozki, susze, gradobicie i pestycyd. Reguluje obieg wody w roślinie.
 • BIOGEN REWITAL PRO+ Naturalny preparat, który niezawodnie regeneruje zdegradowaną różnymi czynnikami mikroflorę glebową, uzupełniając środowisko glebowe w pożyteczne mikroorganizmy.
 • MAXICYNK PRO+ Płynny nawóz mikrolementowy o bardzo wysokiej zawartości cynku.
 • NHCa DELTA Nawóz dolistny dostarczający roślinom NH2 w ustabilizowanej formie.
 • PROCAM CYNK Płynny, skoncentrowany nawóz dolistny zawierający biodegradowalne związki kompleksujące, które przyspieszają pobieranie cynku przez rośliny oraz ułatwiają łączne stosowanie nawozu z innymi agrochemikaliami.
 • PROCAM FOSFOR Liquid Płynny nawóz fosforowy do dokarmiania dolistnego oraz do fertygacji. Polecany jest zwłaszcza w fazach intensywnego wzrostu roślin, w warunkach utrudnionego pobierania fosforu z gleby i w okresach zwiększonego zapotrzebowania roślin na fosfor.
 • PROCAM MAG Sypka mieszanka makro i mikroskładników. Poza mikroelementami takimi jak miedź, mangan i molibden zawiera w swoim składzie główne składniki odżywcze: azot w formie amidowej oraz magnez i siarkę.
 • PROCAM MOLIBDEN Nawóz dolistny z wysoką zawartością molibdenu.
 • PROCHELAT Cu Roztwór nawozu miedziowego zawiera miedź w postaci całkowicie schelatowanej przez chelat IDHA.
 • PROCHELAT MANGAN Roztwór nawozowy manganu.
 • PROCHELAT Mn Płynny, skoncentrowany nawóz dolistny, zawierający azot oraz mangan w postaci schelatowanej przez kompleks EDTA.
 • PROFOS 100 Nawóz aktywizujący oparty na fosforynie potasu.
 • PROKALI+ Nawóz typu NK, przeznaczony do nawożenia dolistnego o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego potasu.
 • PROleaf Makro P Nawóz typu NPK przeznaczony do nawożenia dolistnego, o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego fosforu. Zawierający w swoim składzie również azot, potas i mikroelementy w formie chelatów EDTA
 • PROleaf MAX chelat Płynny nawóz maksymalnie napakowany najważniejszymi mikroelementami. Aż 20 gram miedzi, 68 gram manganu, 28 gram cynku i ponad 4 gram molibdenu w litrze!
 • PROleaf Total Nawóz typu NPK przeznaczony do nawożenia dolistnego o zrównoważonym składzie.
 • CYNKOPHOS PRO+ To specjalnie zaprojektowany nawóz dla roślin, które potrzebują fosforu i są wrażliwe na niedobory cynku. Zawiera 41 g/l azotu, 356 g/l fosforu, 137 g/l cynku i 40 g/l trójtlenku siarki.
 • PRO HORTI SiMAX Jest kombinacją organiczno-mineralną krzemu (Si) 10%, wyciągu z alg (Ecklonia maxima) oraz azotu (N) 5%, fosforu (P) 3% i potasu (K) 7%. Wyciąg z alg zawiera aminokwasy, witaminy, auksyny, cytokininy oraz polisacharydy.
 • ANTYPIANA PRO+ Adiuwant odpieniający – likwiduje pianę w cieczach roboczych agrochemikaliów. ANTYPIANA PRO+ pozwala na napełnienie zbiornika łatwiej, szybciej i mniejszym kosztem.
 • BIOPOLIN Atraktant dla pszczół. BIOPOLIN to preparat do opryskiwania kwitnącego rzepaku celem zwiększenia atrakcyjności roślin dla owadów zapylających.
 • HURRICANE PRO+ Adiuwant poprawiający skuteczność agrochemikaliów. Zapewnia lepsze pokrycie liści substancją aktywną, zmniejszając napięcie powierzchniowe kropli wody.
 • ISOTAK PRO+ Preparat poprawiający właściwości cieczy roboczej. Stabilizuje roztwór i poprawia mieszalność agrochemikaliów.
 • KLEJMAX PRO+ Środek zapobiegający pękaniu łuszczyn rzepaku i strąków grochu.

 Zapraszamy do naszego sklepu w Wilkowie. 

Środki Ochrony Roślin, oprysk, nawozy.

PROCAM Polska Sp. z o.o. to spółka funkcjonująca w oparciu o model angielskiej firmy ProCam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Prowadzimy aktywną działalność handlową i doradczą już od 2004 roku.
Każdy rolnik odnajdzie w nas przede wszystkim stabilnego partnera, z którym może planować trwały rozwój gospodarstwa. Dzięki rozbudowanej ofercie i doradztwu współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą angażować w produkcję mniejsze fundusze i osiągać szybki wzrost plonów i dochodowości upraw. Jest on dużo lepszy niż średni na rynku w konkretnych warunkach przyrodniczo-klimatycznych i ekonomicznych.

OFERTA DLA ROLNIKA

Nasza działalność w Polsce obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, a także wymianę barterową, skup płodów rolnych (zboże, rzepak, kukurydza) oraz sprzedaż i dystrybucję:
 środków ochrony roślin,
 nawozów i biostymulatorów,
 materiału siewnego roślin uprawnych.

ODDZIAŁY W CAŁEJ POLSCE

Świadczymy usługi i sprzedaż na terenie całej Polski poprzez sieć oddziałów z własnymi magazynami. Dla komfortu naszych partnerów prowadzimy także sprzedaż bezpośrednią przez wyspecjalizowanych przedstawicieli handlowych i agronomów.

PROFESJONALNI AGRODORADCY

Eksperci PROCAM posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną z agronomii, którą chętnie dzielą się z rolnikami. Dzięki temu nasi partnerzy mogą liczyć na indywidualne rozwiązania, będące odpowiedzią na aktualne problemy występujące w procesie produkcji rolnej.
Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na firmowych testach wdrożeniowych prowadzonych we współpracy z ośrodkami akademickimi. Ich zaletą jest uwzględnienie regionalnej specyfiki gospodarstw, wyzwań w ochronie, agrotechnice i opłacalności upraw.

WIEDZA W WERSJI PRO

Wszyscy doradcy PROCAM Polska każdego roku biorą udział w cyklu szkoleń agrotechnicznych kończących się wewnętrznym egzaminem. W naszym gronie znajdują się osoby z tytułem doktora nauk rolniczych oraz będące w trakcie studiów doktoranckich. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z postępem w rolnictwie.
Od 2013 roku wydajemy kwartalnik „Agronomia Sukcesu”, do którego artykuły tworzą wybitni specjaliści z agronomicznego świata nauki. Stworzyliśmy także darmową strefę wiedzy, z której może skorzystać każdy zainteresowany rolnik: https://www.procam.pl/uslugi/doradztwo/

ZRÓWNOWAŻONE ROLNICTWO

Jesteśmy współzałożycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Zależy nam na tym, aby produkcja żywności odbywała się w zgodzie z naturalnym środowiskiem oraz dbałością o rozsądne wykorzystanie ograniczonych zasobów naturalnych Ziemi, tj. gleby, wody czy powietrza. Rolnictwo Zrównoważone to także wsparcie rozwoju wiejskich społeczności lokalnych. Wspólnotowe działania rolników mogą dotyczyć skracania łańcucha dostaw żywności, zarządzania glebą lub wspierania działań związanych z ochroną środowiska naturalnego.